Будинки у передмісті Слов’янська частково зруйновані нічною стріляниною

  Артобстріл у Слов'янську – постраждали кілька житлових будинків у передмісті. Снаряди влучили у будівлі. Місцеві мешканці стверджують, що стріляли з боку українських силовиків.


  Ніхто не постраждав, втім помешкання частково зруйновані. Повідомляється, що цієї ночі у Слов'янську активізувалася перестрілка між проросійськими бойовиками та українськими збройними силами.

  Нагадаємо, раніше Міністерство оборони заявило: військовослужбовці повністю контролюють ситуацію навколо населеного пункту. З усіх боків за периметром місто оточене блокпостами. Водночас, за даними Міноборони, захопленими залишаються кілька адмінбудівель – це міська рада, міськвідділи МВС та СБУ, суд, представництво "Укртелекому", а також центральне відділення поштового зв'язку.

  Раніше терористи взяли за звичай стріляти по українських військах з житлових і громадських будівель міста, прикриваючись місцевими мешканцями. Зокрема, боєць 95-ї десантної бригади був убитий внаслідок обстрілу з міномета терористів, встановленого на території дитсадка.

  Попередній матеріал
  Вінницькі діти надіслали свої малюнки батькам-солдатам на Сході
  Наступний матеріал
  Українські війська ліквідували ще 2 блокпости терористів