Facebook / Прес-центр АТО

Будівництво цементно-бетонних доріг в зоні АТО може початись вже цього року - Шульмейстер

Будівництво цементно-бетонних доріг в зоні проведення АТО на Сході України у рамках експериментального проекту може початися вже цього року.

Про це в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

"Минулого тижня у нас була велика делегація з Німеччини, ми говорили про те, що Україна отримає 100 мільйонів євро на інфраструктурні проекти в зоні проведення Антитерористичної операції - це насамперед дороги. Ми говорили про те, щоб у зоні АТО почати будівництво цементно-бетонних доріг", - зазначив Шульмейстер.

"Цементно-бетонні дороги значно довше функціонують, термін дії значно більше. Але їх значно складніше будувати", - наголосив він.

Раніше радник Голови Державного агенства автомобільних доріг України "Укравтодор" Андрій Мартенс заявив про те, що 95% українських доріг потребують капітального ремонту. За його словами, на сьогоднішній день Україна за станом автошляхів знаходиться на 139-му місці із 144 країн світу.

Попередній матеріал
Статус учасників бойових дій отримали понад 6,6 тис. правоохоронців - МВС
Наступний матеріал
Столичний суд переніс розгляд справи щодо повернення земель Біличанського лісу громаді Києва

Першу платну дорогу в Україні побудують від Львова до Краковця - Мінінфраструктури

Потужний "гейзер" перекрив дорогу на проспекті у Києві

95% доріг в Україні вимагають капремонту – "Укравтодор"

Російські терористи обстріляли дорогу під Донецьком - включення 5 каналу з АТО