фото tourdnepr.com

Будемо стріляти по окупантах з кожного вікна – Штаб нацспротиву Дніпропетровська

  "Дніпропетровці стрілятимуть із кожного вікна, якщо російські солдати сунуться до нас!" – заявив керівник Штабу національного захисту у Дніпропетровській області Юрій Береза в інтерв’ю журналісту .


  "Зараз в Дніпропетровській області стоїть 36 наших блокпостів і в розбудові ще десять. В нас ситуація така: якщо тільки "східний брат" переходить наші кордони, то 15 похідних груп йдуть на Москву і Санкт-Петербург. Похідні групи готові. До них входять звичайні громадяни Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Запорізької областей. При Штабі національного захисту Дніпропетровська був створений полк національного захисту. До нього увійшли 10 сотень, які були сформовані на базі міста Дніпропетровська. Потім ця ініціатива перекинулася на інші райони – Нікополь, Дніпродзержинськ, Павлоград – там було по декілька сотень. І зараз у нас є 25 сотень на території Дніпропетровської області. Ці сотні сформовані з місцевих жителів. Вони розбудовують блокпости, з ними проводяться тренування" – розповідає керівник штабу.

  "Ми побудовані по принципу швейцарської регулярної армії. Пан Парубій в нас вчора був, і ми йому дали наше бачення резервної армії. Маючи такого "брата" на сході – без цієї армії ми вже жити далі не зможемо", – вважає Юрій Береза.

  "Ці стосунки, які були на протязі 70 років, або 300-літньої історії взаємовідносин України та Росії – вони вже ніколи не повернуться до того, що було. Зараз нам треба мати здоровий глузд, силу та можливості, щоб захищати свою землю. Я думаю, що це один з тих аспектів, який все ж таки десь зупиняє пана Путіна від прямої агресії. Нехай цей пан знає, що коли він зайде в Дніпропетровську область – кожне вікно, кожна будівля буде барикадою", – каже громадський активіст.
  Попередній матеріал
  Римських Пап Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ оголосили святими
  Наступний матеріал
  СБУ підтверджує полонення трьох своїх офіцерів терористами