5.ua

Британський міністр: Важливо, щоб світ знав масштаб агресії проти України

  Важливо, щоб світ знав масштаб агресії проти України.

  Про це в ході спільного з міністром оборони України брифінгу заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон.

  "Не можна цей конфлікт назвати "замороженим", бо з моменту підписання мирної угоди 200 українських військовослужбовців загинули. Дуже важливо, щоб укладені домовленості фактично дотримувалися", - сказав Феллон.

  За його словами, кількість порушень Мінських угод терористами стурбувала його.

  "Я сьогодні дійсно стурбований почути ту кількість порушень Мінських угод, які відбуваються по відношенню до українських збройних сил. Це і обстріли, і використання танків. Важливо, щоб світ розумів масштаб агресії, яка відбувається на терени України", - заявив міністр. 

  Нагадаємо, під час сьогоднішнього візиту міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон також зустрівся з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

  Як повідомляв 5.ua, вчора вночі відбулися потужні бойові зіткнення між силами АТО та російсько-терористичними підрозділами біля Новоласпи та Старогнатівки.

  Президент України Петро Порошенко доручив поінформувати представників місії ОБСЄ, і через СЦКК - представників Російської Федерації про порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків через бої під Старогнатівкою.

  Попередній матеріал
  У Держдепі США занепокоєні загостренням ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Лондон робитиме все, щоб санкції з Росії не зняли, доки вона не почне виконувати Мінські угоди - Феллон