Фото прес-служби Міноборони

Британські інструктори почали тренувати українську армію

  У Миколаєві розпочалися військові навчання за участі британських військових інструкторів.

  35 британських інструкторів розпочали навчання у Миколаєві, тренування продовжаться два місяці, про це повідомляє BBC Україна.

  У повідомленні йдеться, що рішення відрядити до України британських військових у ролі радників і тренерів минулого тижня оголосив прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон.

  Він повідомив, що британські військові передаватимуть українським колегам медичні, логістичні, розвідувальні знання і ділитимуться навичками ведення піхотного бою.

  Йдеться, що це перший випадок від початку конфлікту на Донбасі, коли західна країна розпочала довготривалу тренувальну військову програму в Україні.

  Очікується, що у найближчі тижні до України приїде ще кількадесят військових із Британії - загалом, як повідомляв раніше Девід Кемерон, їх має бути до 75.

  Британський уряд також постачає українським Збройним силам нелетальну допомогу, наприклад, аптечки, прилади нічного бачення і спальні мішки.

  Як ми вже повідомляли раніше, Джозеф Байден повідомив щодо проведення тренувань для 780 українських військовослужбовців Національної гвардії, які відбудуться найближчим часом.

  Попередній матеріал
  У Києві презентували п’єсу "Номери" українського режисера Олега Сєнцова
  Наступний матеріал
  У Києві стартував 36-й тиждень моди

  Сьогодні у Харкові пройдуть планові тактичні навчання військових

  ВР дозволила проведення на території України у 2015 році п'яти багатонаціональних військових навчань

  США у квітні розпочнуть навчання української Нацгвардії

  Норвегія починає масштабні військові навчання біля кордону з Росією