YouTube / TheMedvedova

Британські аналітики порахували – для вторгнення на Донбас і обстрілів України Путін задіяв 42 тис. солдатів

  Британський інститут оборонних досліджень опублікував інформацію про російські війська, які здійснили вторгнення на територію України. Аналітики нарахували 117 підрозділів із 8-ми армій ЗС РФ.

  За даними Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень, у бойових діях на сході України брали участь російські військові з'єднання, у тому числі ті, які в мирний час базуються на Далекому Сході РФ.

  Про повідомляє "Телеграф" з посиланням на статтю Ігоря Сутягіна "Російські війська в Україні", опубліковану на сайті аналітичного центру.

  За даними аналітика, на першому етапі прямого втручання російських військових одиниць в Україні (з 11 серпня 2014) брали участь підрозділи з порівняно невеликої кількості військових з'єднань у загальній кількості від 3,5 до 6 тисяч бійців.

  Зате в кінці лютого загальна кількість російських військовослужбовців, які на даний момент знаходяться на території України, зросла до 9 тисяч. В цілому з серпня 2014 року, за даними автора, до бойових дій були залучені 42000 військовослужбовців з 117 підрозділів російської армії. Вони дислокувались у безпосередній близькості від російсько-українського кордону, де або проводили артилерійський обстріл території України з російської території, або безпосередньо брали участь у бойових діях на українській суверенній території, – йдеться в статті.

  Автор також зазначив, що з 10 російських армій військовослужбовці лише двох (5-ї і 35-ї) не брали участь у бойових діях на сході України.

  Зокрема, Сутягін підкреслив, що підрозділи 2-ї гвардійської Таманської мотострілецької дивізії ЗС РФ брали участь у боях під Маріуполем через 2 дні після підписання Мінських домовленостей, в обговоренні яких брав участь Путін.

  Попередній матеріал
  У Вінниці розпочалось засідання суду у справі Царевич
  Наступний матеріал
  Порошенко: Швеція протягом 7 років виділить Україні €175 млн

  Росія знову брязкає зброєю - у Ставропольському краї стартували чергові військові навчання

  СБУ оприлюднила відео допиту затриманого на Черкащині російського найманця

  Російсько-терористичні війська намагалися атакувати Піски, атаку відбито

  Зимова кампанія російсько-терористичних військ провалилася – екс-заступник начальника Генштабу