5.ua

Бойовики у Краматорську продовжують облаштовувати вогневі точки

  На цей час у Краматорську обладнано 5 блокпостів вогневих точок проросійських бойовиків.
  Про це на своїй сторінці в Facebooк 9 травня написав керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

  За його словами, одна з цих точок знаходиться на другому поверсі Палацу культури і техніки (вікнами на будівлю виконкому), друга - на даху житлового будинку навпроти готелю по вул. Соціалістичній.

  "Тут постійно чергують бойовики, озброєні снайперськими гвинтівками і кулеметами. Кілька озброєних бойовиків постійно чергують у дворах за виконкомом. За нашими даними, "патрулям" терористів роздані коктейлі Молотова", - зазначає Тимчук.

  За оперативними даними групи "Інформаційний опір", у місті також обладнано 5 блокпостів бойовиків: на вул. Паркова (навпроти будинку №107), в Артемівському переїзді (при в'їзді на міст з боку Дружківки), біля "Маячки" (по дорозі на Дмитрівку), на виїзді в сторону Слов'янська, на вул. Орджонікідзе/Радгоспній (поворот на Ясногорку).

  "Як учора повідомляла група "ІнфоОпір", 9 травня в Краматорську висока ймовірність провокацій і диверсій силами проросійських екстремістів з метою дестабілізації і без того складної обстановки в місті", - підсумовує Тимчук.
  Попередній матеріал
  Міжнародні правозахисники вимагають прозорого розслідування трагедії в Одесі
  Наступний матеріал
  У Маріуполі стріляли – сепаратисти намагались захопити управління міліції