Бойовики готують провокації з масштабними жертвами - РНБО

  Терористи "ДНР" та "ЛНР" перевдягаються у форму українських нацгвардійців і готують провокації з масштабними жертвами. 


  Про це під час брифінгу заявив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, пише "Українська правда".

  За його словами, спостерігається зростанні активності бойовиків та російських підрозділів напередодні так званих "виборів" 2 листопада.

  Також він повідомив, що Росія перекидає свої війська із Ростовської області на Донбас, у російських солдатів відбирають усі документи та опізнавальні знаки.

  "Відмічено перекидання російській підрозділів із Ростовської області в райони Донецька та на південь області. Особовий слайд росіян отримав наказав здати всі особисті речі, зокрема документи, шеврони та інші предмети, що їх ідентифікують", - розповів Лисенко.

  Крім того, за його інформацією, зафіксовано прибуття з Росії двох колон техніки та особового складу, одягнутого в російську козачу форму.

  "Дані розвідки свідчать, що на територіях, контрольованих бойовиками, насамперед у Донецьку та його околицях, готується серія масштабних провокацій із людськими жертвами. На техніку бойовиків наноситься написи та маркування Нацгвардії Збройних Сил України", - поінформував він.

  Речник РНБО зазначив, що бойовики "ЛНР" та "ДНР" замовили пошиття і вже отримали більше 3 тис. одиниць форменого обмундирування бійців Нацгвардії України. На Донбас прибувають російські журналісти.

  "Ми хочемо попередити громадян, що участь у так званих виборах є небезпечна для життя", - наголосив він.

  Крім того, за словами Лисенка, у Криму триває передислокація певних груп російських військ, проте кордон вони не перетинають.
  Попередній матеріал
  Президент Грузії та його дружина очікують народження сина
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють населений пункт Станиця Луганська - Москаль