авдіївка-завод
5.ua

Бойовики знову обстріляли Авдіївський коксохім Ахметова

  Терористи зранку обстріляли коксохімічний завод в Авдіївці. Зруйнована частина адмінбудівлі та пошкоджена пожежна частина.

  Про це повідомляє прес-служба підприємства.

  Загиблих та постраждалих немає. Українські військовослужбовці кажуть, що зараз бойовики дещо зменшили атаки на місто. До оголошеного перемир'я в Авдіївці мало не щодня повідомляли про загиблих мирних мешканців. Місцевого населення лишилася лише третина.

  Друге перемир’я тривало тут аж два дні. Після цього терористи поновили обстріл житлових кварталів. Працювали як артилерією, так і "Градами".

  За цей час не постраждав жоден військовий. Бо терористи обстрілюють житлові квартали Авдіївки та інфраструктуру. Стріляють зі сторони Ясинуватої, яку контролюють бойовики угруповань "ДНР". Так, у суботу загинули одразу троє місцевих.

  Наслідки обстрілів помітні чи не в кожному домі. У місті постійно чути артилерійську канонаду. Місцеві кажуть, що тварини бояться більше за людей.

  Люди залишаються жити у багатоповерхівці на самісьнькій передовій. І це попри посилення обстрілів. Місцеві намагаються не відходити далеко від будинків, де можна переховуватись під час обстрілів.

  Натомість у саму Авдіївку частіше їздять волонетри. Вони залишають їжу та воду. Чи не одразу до військових підходять місцеві. Просять допомогти продуктами. У місті майже не працюють магазини, відсутня вода. Солдати не відмовляють. І пояснюють, чому пішли воювати на Донбас проти російських найманців.

   

  Попередній матеріал
  Правду легше донести, для маніпуляцій потрібно багато зусиль – урядовець
  Наступний матеріал
  В Україні є сотні тисяч людей, які готові долучатися до інформаційної боротьби – експерт

  Терористи обстрілюють околиці Авдіївки

  Терористи вбили трьох жителів Авдіївки - МВС

  Внаслідок обстрілу Авдіївки загинули троє мирних жителів - Аброськін

  Терористи обстріляли Авдіївський коксохімічний завод