Окупаційні війська
elise.com.ua

Бойовики захопили в полон двох податківців, які самовільно поїхали на Великдень до Луганська

  Бойовики так званої "ЛНР" затримали співробітників Головного управління Державної фіскальної служби України в Луганській області, котрі неофіційно вирішили поїхати святкувати Великдень на окупованих територіях.

  Таке повідомлення з'явилося на офіційному сайті очільника Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

  "Як з’ясувалося, троє податківців із Сєвєродонецька, не отримавши перепусток координаційної групи для проїзду на окуповані території, неофіційно поїхали в Луганськ, щоб відзначити свято зі своїми родичами"- йдеться у повідомленні.

  Озброєні бойовики затримали податківців поблизу селища Голубовське Попаснянського району. Це територія, окупована так званими "козаками". Одного з них згодом відпустили, а 40-річного полковника податкової служби та 48-річного ревізора-інспектора взяли в полон.

  За інформацією Москаля, один із затриманих є суб’єктом оперативно-розшукової діяльності, тобто носієм таємної й цілком таємної інформації.

  "Таким особам, а також тим, хто має допуск до державної таємниці, моїм розпорядженням категорично заборонено виїжджати на окуповані території. Бойовики влаштовують полювання на працівників правоохоронних чи силових органів та представників державної влади України, котрих викрадають з метою подальшого обміну на затриманих в Україні терористів, для викупу чи отримання важливої інформації. Взяті в полон податківці прекрасно це знали, однак у порушення мого розпорядження і всупереч здоровому глузду таємно поїхали в Луганськ. Я вже підняв питання про звільнення всіх трьох із органів фіскальної служби України", - зазначає керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

   

  Попередній матеріал
  Регіональна політика має бути цілісною – заступник голови АП
  Наступний матеріал
  В Адміністрації Президента розповіли, що відлякує інвесторів від України: "Це не війна"

  Полонених українців тримають у прикордонних областях, а деяких вивезли у Росію - Тандіт

  Визволений з полону терористів боєць "Київської Русі" незабаром повернеться додому

  Звільнені з полону 16 бійців АТО розповіли про дні перебування у неволі

  Звільнено з полону 16 українських бійців - Порошенко