фото прес-служби МВС

Бойовики вивозять з окупованих територій промислове обладнання та вугілля - МВС

  Російські бойовики, на підконтрольній їм території Луганщини , грабують не тільки особисте майно та автотранспорт громадян, але й вивозять вугілля з шахт, демонтують та вивозять обладнання з державних та приватних підприємств.


  Про це 22 жовтня заявили в Управлінні МВС в Луганський області.

  Зокрема стало відомо, що було демонтовано та вивезено обладнання з Луганського заводу електронного машинобудування "Машзавод-100", на якому розроблялося та виготовлялося устаткування для виробництва монокристалів сапфіру, кремнію та інших твердих та надтвердих монокристалів.

  "Не залишився без уваги бойовиків і завод "Юність" у місті Краснодоні, який спеціалізувався переважно на виробництві спеціалізованої продукції для ракетобудівної та аерокосмічної промисловості. Все обладнання було демонтовано та вивезено з території заводу", - зазначили у відомстві.

  Зазначено також, що з шахт "Червонопартизанська" та "Харківська", які входять до ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит", бойовики вже вивезли більше ніж 500 тон вугілля.

  Всі ці факти зафіксовані правоохоронними органами та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

  За попередньою інформацією правоохоронців,  викрадене промислове обладнання та українське вугілля бойовиками вивозиться на територію Російської Федерації.

  Як відомо, президент Петро Порошенко заявляв, що у вівторок буде досягнута чергова домовленість про введення режиму тиші на Донбасі.
  Попередній матеріал
  Минулої доби Луганщину не обстрілювали – прес-центр АТО
  Наступний матеріал
  Російський військовий літак радіоелектронної розвідки помічено біля кордонів Литви