Станиця-Луганська
5.ua

Бойовики відключили від електропостачання Станицю Луганську та її околиці – Москаль

  У відповідь глава Луганської військово-цивільної адміністрації попереджує про можливе відключення постання води терористам.

  Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що бойовики відключили Станицю Луганську та ближні села від постачання електроенергії.

  "Сьогодні після 15-ї години в Станиці Луганській та ближніх селах зникло світло. Рубильник вимкнули на окупованому боці – Станично-Луганський район єдиний, який отримує електроенергію з Росії через окуповану територію. Енергопостачання здійснюється по резервній лінії відтоді, як бойовики перебили основну. На прохання пояснити, чому зникло світло, на окупованому боці пояснили, що робиться якийсь ремонт, а коли його закінчать, невідомо. Зараз у райцентрі та прилеглих селах немає не тільки електроенергії, але й центральної води та мобільного зв’язку", - йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Геннадія Москаля.

  Чільник області вважає, що таким чином бойовики, які вже не один раз вимикали світло поселенню, намагаються розв’язати комунальну війну. На неї Геннадій Москаль погрожує відповісти перекриттям подачі води на окуповані території регіону.

  "Тому якщо з того боку проти нас розв’язують комунальну війну, у нас не залишиться іншого виходу, як повністю перекрити подачу води на окуповані території", - зазначається на сайті Москаля.

  Попередній матеріал
  Власенко: Клюєв був юридичним власником Межигір'я, а подання про позбавлення його недоторканності надходить лише зараз
  Наступний матеріал
  Головний дизайнер Ferrari представив концепт космічного корабля майбутнього

  Унаслідок боїв у Станиці Луганській поранено цивільного і двох військових

  У Станиці Луганській впав пам'ятник Леніну - Москаль

  Російські куратори терористів готують наступ на Станицю Луганську в найближчі дні – Федічев

  Путінські терористи підтягнули до Станиці артилерійські установки "МСТА" - АТО