бійці 5.ua

Бойовики призупинили наступальні дії на Донецькому напрямку

  Терористи призупили наступальні дії. Кілька годин тому терористи намагалися спровокувати сили АТО та почали висувати важку техніку та особовий склад.

  Поблизу Мар'їнки помічено до тисячі осіб російсько-терористичних формувань. Водночас, з Трудовського бойовики перекинули понад 2 десятки танків. Про це "5 каналу" повідомив Євген Силкін речник штабу сектору "Б". 

  "На даний час на Донецькому напрямку бойовики розпочали провокуючи дії. Зокрема, біля населеного пункту Мар'їнка помічено біля тисячі чоловік. Також з напрямку Трудовське на населений пункт Мар'їнка насувається більше 20 танків. У наслідку подій, що сталися - перекритий для перепуску осіб та автотранспорту пункт в'їзду та виїзду в Курахово", повідомив Силкін.

  Із ночі терористи почали масований обстріл по усій лінії розмежування на Донеччині. Без зупинок стріляли із реактивних "Градів". Під удари потрапили позиції сил АТО поблизу Авдіївки, Мар'їнки, Невельского та Кам'янки. Інформації про втрати чи постраждалих з боку учасників антитерористичної операції - немає. 

  Попередній матеріал
  На Луганщині, через мінометний обстріл, загинули двоє мирних мешканців
  Наступний матеріал
  Шабунін: Голосування за зняття недоторканності з Клюєва – тест на політичну адекватність політичних сил

  На Луганщині, через мінометний обстріл, загинули двоє мирних мешканців

  Бойовики провокують сили АТО, імітуючи наступ на Донецькому напрямку

  Терористи здійснюють масовані обстріли українських позицій з реактивної артилерії

  Бойовики обстрілюють українських військових з забороненої Мінськими домовленостями зброї - штаб