mediarnbo.org

Бойовики провокують сили АТО, імітуючи наступ на Донецькому напрямку

Бойовики намагаються спровокувати сили АТО та імітують наступ на Донецькому напрямку. Поблизу Мар'їнки помічено до 1000 осіб російсько-терористичних формувань.

Водночас, з Трудовського бойовики перекидають понад 2 десятки танків. Про це "5 каналу" повідомив Євген Силкін речник штабу Антитерористичної операції сектору "Б". 

"На даний час на Донецькому напрямку бойовики розпочали провокуючи дії. Зокрема, біля населеного пункту Мар"їнка помічено біля тисячі чоловік. Також з напрямку Трудовське на населений пункт Мар'їнка насувається більше 20 танків. У наслідку подій, що сталися - перекритий для перепуску осіб та автотранспорту пункт в'їзду та виїзду в Курахово", - зазначив речник штабу АТО сектору "Б" Євген Силкін.

Із ночі терористи почали масований обстріл по усій лінії розмежування на Донеччині. Без зупинок стріляли із реактивних "Градів". Під удари потрапили позиції сил АТО поблизу Авдіївки, Мар'їнки, Невельского та Кам'янки. Інформації про втрати чи постраждалих з боку учасників антитерористичної операції - немає. 

Попередній матеріал
Перегляд програми кредитування економіки з боку МВФ відбудеться восени
Наступний матеріал
США розкритикували нову російську версію щодо збитого малазійського лайнера

Терористи здійснюють масовані обстріли українських позицій з реактивної артилерії

Бойовики обстрілюють українських військових з забороненої Мінськими домовленостями зброї - штаб

По усій лінії фронту терористи обстрілюють позиції українських військових

Бойовики знову обстріляли Лебединське та Широкине