Бойовики продовжують доукомплектовувати свої війська російськими найманцями і контрактниками - Тимчук

  Протягом минулих вихідних (6-7 грудня) на окупованій території Донбасу фіксувався процес доукомплектування формувань місцевих бойовиків і "замаскованих" під них російських військ, які зазнали втрат у попередні дні.


  Доукомплектування відбувається в основному за рахунок перекидання російських найманців і солдатів-контрактників армії РФ зі складу зведених тактичних груп, розгорнутих на кордоні, повідомив на своїй сторінці у Facebook народнйи депутат Дмитро Тимчук.

  За оперативними даними групи "Інформаційний Опір", триває посилення артилерійської складової бандформувань і груповання російських військ.

  Як розповів Тимчук, протягом останніх двох діб як мінімум два дивізіони ствольної артилерії (152-мм гаубиці "МСТА-Б", 122-мм гаубиці Д-30) прибули в окуповані райони Донбасу. Крім того, наростаючими темпами триває підвезення і накопичення боєприпасів, а також інших предметів постачання з Росії.

  За його словами, у зв'язку з істотними втратами підрозділів спецназу Збройних сил РФ, на Донбас перекидаються підрозділи спецпризначення Внутрішніх військ МВС РФ. Ідентифіковано бійців спецпідрозділів ВВ МВС Росії:
  - 7-го загону спеціального призначення "Росич" (Новочеркаськ),
  - 15-го загону спеціального призначення "Вятіч" (Армавір),
  - 17-го загону спеціального призначення "Едельвейс" (Мінеральні Води),
  - 107-ї бригади ВВ МВС (Владивосток).

  У зв'язку з втратами зведеної батальйонної тактичної групи (БТГ) Центрального військового округу РФ, сформованої зі складу двох мотострілкових бригад округу, ця БТГ відведена з передових позицій в районі Докучаєвська на доукомплектування і поповнення у другий ешелон в район Старобешеве-Кутейникове. Загальні втрати даної БТГ (безповоротні і санітарні) досягли чверті початкового облікового складу.

  У ряді населених пунктів Донбасу (Торез, Ровеньки, Сніжне, Красний Луч) терористи продовжують проводити "мобілізаційні заходи" у так звану "Армію Новоросії". "Заходи" проводяться озброєними бойовиками на ряді підприємств і шахт регіону в примусовому порядку. Загальна кількість "мобілізованих" таким чином місцевих жителів за останні дні склало в цілому менше 30 людей.
  Попередній матеріал
  У Керчі вандали розгромили відділення "Приватбанку"
  Наступний матеріал
  За добу терористи 55 разів обстріляли українських військових