Бойовики покинули Широкине, у знищеному селі встановилася тиша

  Бойовики покинули Широкине у Донецькій області та зосередилися на схід від села.

  Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України з посиланням на дані спільного центру з контролю та координації (СЦКК). Згідно з інформацією, в четвер спостерігачі СЦКК протягом світлого часу доби обстрілів Широкиного не зафіксували. Підтверджується також вихід бойовиків із Широкиного, який тривав із ночі до ранку 2 липня. Наразі незаконні збройні формування зайняли підготовлені позиції на схід від Широкиного - в районі населених пунктів Саханка та Безіменне.

  У повідомленні також зазначено, що про рішення щодо виведення НЗФ з Широкиного поінформувала російська сторона СЦКК. "За інформацією російської сторони СЦКК, станом на 8:00 в Широкиному не залишився жодного підрозділу ОРДО (окремих районів Донецької області - ІФ)", - зазначено в повідомленні.

  "Нарешті самопроголошене керівництво зрозуміло необхідність виконання Мінських угод. Але дуже прикро, що для цього розуміння їм знадобилося стільки часу. З того моменту, коли були підписані Мінські домовленості, які визначали, що територія Широкиного підконтрольна українській владі, пройшло вже десять місяців. Цинізм ситуації полягає у тому, що напередодні чергових переговорів у Мінську бойовики демонстративно вирішили повернути українцям знищене і безлюдне Широкине, позиціонуючи це рішення як дотримання Мінських угод", - заявив голова української сторони СЦКК генерал-майор Андрій Таран.

  Попередній матеріал
  Закон про прокуратуру є компромісним рішенням – експерт
  Наступний матеріал
  Нардеп пояснив, чому "Радикальна партія" покинула залу Ради після прийняття закону про прокуратуру
  Теги: