рос танк
espreso.tv

Бойовики перекинули під Горлівку колону танків та БМП, біля Стаханова маскують "Гради" - Тимчук

  В район західніше Горлівки Донецької області терористи перекинули колону військової техніки, включаючи танки та БМП, зафіксовано висунення колони "Градів" до н.п. Стаханов.

  Як повідомляє керівник центру війсково-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, зокрема, зафіксовано перекидання 4-х танків, у супроводі 2-х вантажних армійських автомобілів, а також 2 БМП-2 і 1 БТР-70.

  Крім того, за його даними, у Петровському і Куйбишевському районах Донецька зафіксовано появу двох мінометних батарей терористів (одна - 120-мм міномети, друга - 82-мм, всього 12 одиниць). Мінометні підрозділи прибули з району Макіївки.

  Також зі слів Тимчука, триває доукомплектування формувань бойовиків, зосереджених на ділянці Первомайськ - Стаханов.

  "Через Алчевськ на північний захід проїхала колона з 6-и БМП-1,2, 2 БТР-80 і дві спеціальні автомашини (командно-штабні машини на базі "Уралів"). Противник продовжує вдосконалювати в інженерному відношенні вогневі позиції артилерії в районі Чорнухине і Алчевська. Зафіксовано висунення до н.п.Стаханов 6-ти РСЗО БМ-21 "Град". Позиції артилерії ретельно маскуються, удосконалюються під'їзні шляхи", - повідомив він.

  Окрім цього, за даними Тимчука, наразі триває нарощування бойової активності російсько-терористичних військ (головним чином підрозділів зі складу бандформування "Привид") на Лугансько-Первомайському напрямку.

  Зокрема, невеликі мобільні групи бойовиків намагаються проникнути у стики між позиціями українських військ.

  Попередній матеріал
  Заступник генсека НАТО розповів про ключову зброю в боротьбі з агресією РФ
  Наступний матеріал
  "Азов" зняв на відео вчорашній обстріл Широкиного терористичними військами