фото Диванна сотня

Бойовики не пропустили на окуповану територію спостерігачів ОБСЄ - МЗС України

  Бойовики не пропустили на окуповану територію Донбасу спостерігачів ОБСЄ для оцінки ситуації на предмет проведення місцевих виборів.

  Сепаратисти не пустили на окуповану територію спостерігачів ООБСЕ, які приїхали оцінити ситуацію з можливостями організації виборів, повідомив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

  "Оціночна місія Бюро з прав людини ОБСЄ не була допущена на територію окремих районів Донецької та Луганської областей", - сказав Кулеба на брифінгу у вівторок в Києві. Він розповів, що ця місія перебувала в Україні 17-22 травня на запрошення української сторони і її метою було оцінити ситуацію з безпекою на предмет проведення місцевих виборів.

   Як ми уже повідомляли раніше, спеціальна громадянська оціночна місія Євросоюзу відвідала Україну в середині травня на прохання Президента України Петра Порошенка. Як повідомила прес-секретар Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Майя Косьянчич, в ході візиту місія провела зустрічі з ключовими міністрами України, а також з представниками українського парламенту.

  Попередній матеріал
  МЗС України повідомило російську сторону про процедуру доступу до затриманих ГРУшників
  Наступний матеріал
  Папа Франциск вже 25 років не дивився телевізор

  В ОБСЄ підтвердили відновлення інтенсивних обстрілів Широкиного

  Спостерігачам ОБСЄ показали наслідки обстрілів Авдіївки

  ОБСЄ зафіксувала поблизу Донецького аеропорту майже 100 вибухів

  Один із російських ГРУшників розповів ОБСЄ, що опинився в Україні за наказом