5.ua

Бойовики на Донеччині намагались отримати доступ до Єдиного реєстру виборців

  Озброєні сепаратисти в Донецькій області намагалися отримати доступ до Єдиного реєстру виборців України для того, щоби мати можливість провести референдум, який вони самі ж призначили на 11 травня.

  Про це 23 квітня в Антитерористичному центрі СБУ розповіла журналістам консультант прес-центру СБУ Катерина Косарева.

  За її інформацією зловмисники напали на відділи ведення Державного реєстру виборців Слов'янського, Єнакіївського, Сніжнянського, Амвросіївського та Краматорського районних рад Донецької області .

  "Службою безпеки України спільно з Центральною виборчою комісією припинено спробу незаконного доступу до інформаційних баз Єдиного реєстру виборців України, з метою забезпечення незаконного так званого референдуму в Донецькій області. Відділи ведення Державного реєстру виборців Слов'янського, Єнакіївського, Сніжнянського, Амвросіївського та Краматорського районних рад Донецької  області, до яких намагалися отримати доступ озброєні особи, були відключені від загальнодержавного реєстру виборців", - повідомила  Косарева журналістам .

  Раніше повідомлялося, що так звана "Донецька народна республіка" має намір провести референдум, для чого шукає 85 мільйонів гривень.

  Попередній матеріал
  Регіонали вимагають не називати сепаратистів сепаратистами
  Наступний матеріал
  У Міноборони запевнили – з донецькою міліцією уже порозумілись