Фото freejournal.biz

Бойовики на Донбасі створюють "трудові табори"

  Одна з "Донецьких Народних Республік" створила трудові табори, куди відправляють місцевих громадян, затриманих без документів на блокпостах бойовиків. За роботу, правда, потім дають їжу і пиво.
  Про це повідомило місцеве видання Gorlovka.ua

  Як зазначено, на блокпосту біля в'їзда у Горлівку ( біля авторинку "Динамо") у всіх пасажирів транспорту перевіряють документи і прописку. Якщо не виявиться з собою паспорта, можна чекати неприємностей або опинитися в так званому трудовому таборі.

  "У ДНР вже є перші трудові табори. Потрапити туди дуже просто. Досить не взяти з собою документи, що засвідчують особу і поїхати в Донецьк . На зворотному шляху на Горлівському блокпосту обов'язково зупинять . Якщо немає документів, то відправлять у трудовий табір, до будівлі міліції мішки з піском розвантажувати, шини тягати ... » , - розповів місцевий житель, який повернувся 28 травня, з Донецька до Горлівки.

  У нього з собою паспорти не виявилося, але все ж таки затримувати не стали - хлопець знайшов можливість швидко отримати інші підтвердження, що він місцевий, - розповіли місцеві журналісти.
  Попередній матеріал
  Командир батальйону "Донбас" невдоволений діями українських силовиків
  Наступний матеріал
  Радбез ООН засудив дії бойовиків на Сході України