Бойовики "ДНР" планують користуватись газопроводом радянських часів

  Розташована на території, підконтрольній проросійським терористам "ДНР", компанія "Донбастрансгаз" почала роботи з відновлення газопроводу, який працював ще за радянських часів.


  Про це заявив Олексій Грановський, який називає себе "міністр палива та енергетики ДНР", пишуть "РИА Новости".

  Як відомо газопровід "Таганрог-Маріуполь" був побудований в 50-і роки ХХ століття і закритий в 2009-му  році. Оскільки Маріуполь знаходиться під контролем українських військових, газопровід планується довести лише до Новоазовська, уточнили в "міністерстві".

  "За часів України частина зв'язок з Російською Федерацією було ліквідовано. Магістральний газопровід, який йде через Таганрог (Ростовська область РФ) був вирізаний. Поставили заглушки з обох сторін", - розповів самопроголошений міністр.

  В даний час єдиний газопровід на території невизнаних "ДНР" і "ЛНР", який може приймати газ - це газопровід в Прохоровці (Луганська область).

  Самопроголошений "міністр" розраховує, що в "ДНР" з'явиться власний газовий оператор і буде укладено договір з РФ. Він також повідомив, що в "ДНР" газ буде продаватися населенню за ціною 900 гривень за тисячу кубометрів.

  Зараз через бойові дії на Донеччині виведені з ладу 13 газорозподільних станцій, зазначив Грановський, однак протягом двох тижнів газовики збираються їх відремонтувати.

  "Після цього тарифи будуть перераховані, саме для цього ми введемо закон про газопостачання та газовому господарстві", - заявив він.
  Попередній матеріал
  Зі столичної Оболоні прибирають незаконні МАФи
  Наступний матеріал
  Україна, ОБСЄ та Червоний хрест заперечують використання касетних боєприпасів бійцями АТО