Бойовики атакують передові українські позиції на Донецькому напрямку - Тимчук

  Бойовики і російські найманці намагаються проводити атаки передових позицій українських військ. Основна активність ворога проявляється на Донецькому напрямку.

  Російсько-терористичні війська на Донбасі продовжують грубо порушувати мирні Мінські домовленості, обстрілюючи позиції українських військ і цивільні об'єкти, в тому числі з використанням артилерії і важкого піхотного озброєння, повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

  Депутат інформує, що протягом останньої доби із застосуванням артилерії і важкого піхотного озброєння були обстріляні позиції українських військ в районі Авдіївки. Також ударам противника піддалися позиції українських військ в Красногорівці, Дослідному, Тоненькому.

  "На ділянці від Красногорівки на південний захід до населеного пункту Горлівка, разом з обстрілами із застосуванням ствольної і реактивної артилерії, відзначаються спроби терористів витіснити українські війська з їхніх позицій шляхом проведення наступальних дій. На даний момент ці спроби присікаються українськими військами, але противник продовжує нарощувати свої сили і засоби в даному районі", - говорить Тимчук.

  Розгорнуті на цьому напрямі формування налічують 500 чоловік тактичної групи в районі населеного пункту Ясинувата та близько 2000 чоловік резервних формувать, які базуються від Куйбишевського до Київського району Донецька. 

  В даному районі зафіксовано дію чотирьох бронегруп терористів, за підтримки зафіксованих раніше трьох артилерійських груп. Загальна кількість танків, зосереджених противником на цьому порівняно вузькому ділянці, перевищило 25 одиниць, зафіксовано також 50 одиниць БТР та БМП.

  Попередній матеріал
  Українські партизани в зоні АТО підірвали черговий російський танк
  Наступний матеріал
  Прикордонники виявили боєприпаси у українця, який прямував до Криму

  Терористи продовжують передислокацію сил - Тимчук

  Терористи відвели лише 10 % своєї артилерії - Тимчук

  Спроби бойовиків захопити нові території розцінюватимуться як порушення Мінських угод – генсек НАТО

  Вночі українські позиції в районі Пісків обстрілював снайпер - штаб АТО