sbu.gov.ua

Бойовик, який входив до лав так званої "ЛНР", здався українським правоохоронцям

  Служба безпеки України продовжує успішно реалізовувати програму "На тебе чекають вдома".

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.  

  Ще один учасник терористичної організації "ЛНР" добровільно вийшов з її лав, повернувся на підконтрольну Україні територію та здався правоохоронним органам.

  Як повідомив колишній бойовик, він проходив службу в одному з підрозділів тилового забезпечення, що дислокується у Луганську, і не брав участі у бойових діях.

  Після проведення перевірки та слідчих дій він, відповідно до законодавства України, може розраховувати на звільнення від кримінальної відповідальності.

  Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів. Частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  45-й так званий російський "гумконвой" перетнув український кордон
  Наступний матеріал
  Україна має демонструвати відданість Мінським угодам - нардеп