sbu.gov.ua

Бойовик "ДНР" розчарувався у "перспективах" та здався СБУ (відео)

  Ще один бойовик "ДНР" повернувся на підконтрольну Україні територію.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  "У травні 2015 року уродженець Донецької області у зв'язку з відсутністю роботи приєднався до терористичної організації так званої "ДНР". Відсутність дисципліни у незаконному збройному формуванні та постійні фізичні знущання змінили його думку про власні перспективи та майбутнє Донбасу, а також змусили шукати шляхи повернення додому", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, участі в бойових діях чоловік не брав, вбивств та інших тяжких злочинів не скоював. Зробивши свій вибір, він повернувся на територію, підконтрольну українській владі.

  Як повідомляв 5.ua, бойовик "ЛНР" розкаявся та здався СБУ.

  У серпні СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала у Маріуполі 17 осіб з великим арсеналом зброї (фото)
  Наступний матеріал
  Американська кіноакадемія назвала головних іноземних претендентів на "Оскар"