Facebook / Євген Шевченко

Боєць "Донбасу" опублікував відео нічного бою, в якому розгромили розвідгрупу ворога

  Бій відбувся у Широкиному в ніч на 27 травня, ворог втратив двох убитими і чотирьох пораненими.

  Відеокадри змонтував і опублікував начальник командно-штабної машини батальйону "Донбас" Євген Шевченко у своєму Facebook.

  Обставини зіткнення він описав так: "Приблизно о 22:50 ДРГ противника спробувала непомітно наблизитися до наших позицій в Широкино (на правому фланзі) – чи то "язика" взяти, чи то якусь диверсію влаштувати. Але група ця була своєчасно виявлена ​​(спасибі волонтерам за тепловізори) нашими спостерігачами, яких ми у вузькому колі називаємо "ніндзя-черепашки".

  За командою ми тихенько зайняли вогневі точки і підпустили "заблукалих" впритул. Рівно о 23:00 по раціях пролунав орієнтир місцезнаходження групи противника і команда "Вогонь!" - протягом 5 хвилин валили з усього, що було. Відвалили їм так, що сепари через ОБСЄ терміново запросили перемир'я. В 23:06 мало настати перемир'я. Але чи то хтось не так зрозумів, чи то рація у когось погано працювала... Коротше, ми не почули команду про перемир'я і продовжували валити далі. У зв'язку з цим перемир'я настало лише через 15 хвилин, коли зійшов нанівець вогонь у відповідь і ми тихенько, у вузькому сімейному колі, при світлі самотньої свічки сіли набивати спорожнілі магазини".

  Боєць підсумував результати боєзіткнення: "У колаборантів (чи росіян – фіг зрозумієш, хто тут лазить) два-200 і чотири-300. Забралися геть разом з тілами безславно загиблих. У нас всі цілі та неушкоджені. Ну, якщо не вважати тимчасову глухоту і дзвін у лівому вусі. Але це нічого – завтра пройде".

  Попередній матеріал
  У Львові відкрили пам'ятник генерал-майору Сергію Кульчицькому
  Наступний матеріал
  У Києві не скасовуватимуть безкоштовний проїзд для пільговиків

  Уночі внаслідок обстрілу біля Широкиного було поранено нацгвардійця - сектор "М"

  Бійці "Донбасу" оприлюднили нові докази обстрілів Широкиного з важкої артилерії

  В ОБСЄ констатують поновлення активних обстрілів у Широкиному

  Терористи припинили обстріл Широкиного через прибуття високопосадовців ЗС РФ