реанімобіль 5.ua

Благодійники з Івано-Франківська відправили два реанімобілі для 72-ї та 93-ї бригад

Техніку придбали спільними зусиллями члени благодійного фонду, прикарпатські волонтери, діаспора Мюнхена та небайдужі громадяни.

Спецавтомобілі, вартістю по 5 тис. євро кожен, привезли із Німеччини. Силами благодійників наповнили необхідним обладнанням: дефібриляторами, томографами, кардіографами, портативними апаратами вентиляції легенів та спеціальними операційними столами. Далі реанімобілі вирушать до Волновахи та Червоноармійська.

"Це автомобілі, які замовили з передової 72-га та 93-тя бригади, які поїдуть уже сьогодні за призначенням", - говорить благодійник Володимир Бережанський.

"Дані реанімобілі сконструйовані таким чином, що в самих автомобілях можна здійснювати операції. Є апарати штучної вентиляції легень, і вони переносні, відповідно при бажанні лікар може вийти у польові умови і там надавати допомогу пораненим. Те ж саме і з дефібрилятором – він портативний", - зазначив волонтер Максим Боднар.

Нагадаємо, дніпропетровські благодійники відремонтували УАЗ, який підірвався на міні у листопаді торік під Пісками, і відправили бійцям АТО.

Попередній матеріал
Сакварелідзе назвав прізвища прокурорів, яких поліція оштрафувала за неправильну парковку (фото)
Наступний матеріал
Кількість депутатів місцевих рад буде скорочено на третину – заступник голови АП