Євгенія Губкіна (Urban Forms Center ) - Інформаційний ранок // 07.03.2016 5.ua

Благодійники із Закарпаття придбали два реанімобілі для 93-ї механізованої бригади

Дві карети швидкої допомоги супроводять священики із Закарпаття до зони проведення Антитерористичної операції для медиків 93-ї механізованої бригади ЗСУ

4 тис. євро за два місяці зібрали представники греко-католицької парафії. Допомагала й українська діаспора в Австрії та Німеччині.

Машини не нові, утім у гарному стані, укомплектовані усім необхідним. Їх придбали за кордоном. В зону проведення АТО реанімобілі їдуть не порожні. Ужгородські єпископи закупили ліків на 60 тис. грн: головно це антибіотики та перев'язувальні матеріали.

Окрім того, містяни принесли харчі для бійців, а студенти наліпили 400 кг вареників. Загалом закарпатські єпископи вже передали на передову 10 реанімобілів та кілька тонн гуманітарної допомоги.

"У цих коробках ми веземо бинти, гуманітарну допомогу, речі для дорослих та дітей, продукти для наших хлопців, для наших солдат", - зазначив волонтер Іван Купар.

"Це збір, який зробили наші священники, наші духовні отці, як вдома, так і закордоном. Ми хочемо показати бійцям, що для нас то є дуже важливо, що ми маємо таких відважних хлопців, які нас захищають своїм життям", - відзначив єпископ мукачівської греко-католицької єпархії владика Ніл.

Як повідомляв 5.ua, волонтери розробили проект оперативного реагування на потреби фронту.

Попередній матеріал
Сестра української льотчиці прокоментувала петицію про звільнення Надії Савченко
Наступний матеріал
У козацькому селищі "Мамаєва Слобода" влаштували святкування Колодія
Loading...

У Запоріжжі влаштували акцію "Волонтерські вареники ZP"

Волонтери розробили проект оперативного реагування на потреби фронту

Вінницькі волонтери зібрали чергову допомогу для бійців АТО

Одеські волонтери придбали реанімаційне обладнання для дитячої лікарні