бійці
5.ua

Більше 5 тисяч бійців з Дніпропетровщини будуть демобілізовані до 1 травня

  Більше 5 тисяч солдатів і офіцерів з Дніпропетровської області будуть демобілізовані до 1 травня.

  У Дніпропетровській області з 18 березня по 1 травня всього буде демобилизовано більше 5 тисяч військових із зони проведення Антитерористичної операції, передає "Інтерфакс-Україна".

  У повідомленні йдеться, що додому вже повернулися 3348 військових, зазначає прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації. Першочергове завдання, яке поставив голова ОДА Валентин Резниченко перед соціальними службами регіону, - забезпечити максимально комфортну і швидку адаптацію військових до мирного життя.

  За даними соціальних служб області, з 3348 військових, що повернулися, вже працевлаштовано близько 2,2 тисячі демобілізованих, ще 66 звернулися до центру зайнятості.

  В області тільки 15 військових отримали земельні ділянки, ще 744 - отримали дозволи на розробку проектів землеустрою.

  Крім того, у Дніпропетровській області розробляється принцип "єдиного вікна", що поєднує комплексний підхід до надання медичної та психологічної допомоги демобілізованим бійцям з АТО. У регіоні створені і діють 35 інформаційних центрів для інформування осіб, які постраждали при виконанні військових обов'язків, та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.

  Зазначається, що у цих центрах надаються консультації з питань встановлення статусу, оздоровлення, соціальних виплат, забезпечення засобами реабілітації та з інших питань.

  Попередній матеріал
  Столичній громаді планують повернути охоронні об'єкти ЮНЕСКО
  Наступний матеріал
  Apple почала продажі Apple Watch

  Демобілізація в Україні виконана майже на 80% - Муженко

  Сьогодні до Сум повернулося понад 40 демобілізованих бійців

  Порошенко підписав закон про посилення соцзахисту демобілізованих

  Із зони АТО демобілізували майже 25 тисяч військових