Біля Українського дому освятили 10 позашляховиків і вантажівку, які волонтери передали бійцям АТО

  Десять позашляховиків і вантажівку сьогодні передавали добровольчим батальйонам і військовим Збройних Сил.

  Дарування і освячення автомобілів відбувалося на сходах Українського дому у Києві. Машини не нові, але надійні, згодяться для евакуації поранених воїнів, кажуть благодійники. Гроші на них збирали два місяці, везли з Європи, залучалась як діаспора, так і різноманітні благодійні фонди і громадські організації.

  Разом із джипами бійцям вручили патріотичну літературу, професійні бензопили, тепловізори і засоби радіозв'язку. Усі ці дарунки уже найближчим часом роз'їдуться передовою.

  "Поставлена буде сюда броня, поставлений буде сюда кулемет крупнокаліберний. Буде слугувати також і для вивезення з поля бою поранених бійців. Війна дещо вщухла, але вона продовжується", - зауважив Анатолій Сахаудінов, заступник командира батальйону "Київщина".

  "Давайте ми не будемо про середню вартість, скільки коштують автомобілі, тому що дана допомога виділялась і за гроші, і просто люди фізично надавали через фонди дану допомогу", - розповів Олексій Копишинський, активіст громадської організації "Всеукраїнський альянс бійців та волонтерів АТО".

  Попередній матеріал
  У будинку голови Апеляційного суду виявили зброю, номерні знаки та секретні документи
  Наступний матеріал
  Експерт назвав сьогоднішнє засідання Україна-НАТО "обмеженим успіхом"