Фото reviewnews.net

Біля Сніжного залпом "Градів" знищено більше ста російських вояків

  Більше 100 вояків російської армії були знищено на Донеччині протягом лише одного бою.  Про це заявили члени ради з прав людини при президенті Росії Елла Полякова та Сергій Кривенко, повідомляє інформагентство .


  "Колону російських солдат атакували з "Градів" і більше 100 солдатів загинули. Все сталося в місті Сніжне на Донеччині," - заявив Кривенко.

  Більш того, близько 300 військових з Росії були поранені в ході того ж бойового зіткнення 13 серпня недалеко від міста Сніжне, коли колони вантажних автомобілів, повні боєприпасів, були розбиті залпом ракет з "Граду".

  За словами Елли Полякової, вона має в своєму розпорядженні аналогічний показник кількості загиблих російських солдатів біля Сніжного на території України.

  "Ми говорили з 10 родичами загиблих і однополчанами, які були свідками атаки (українських "Градів" – Ред.) , деякі з виживших супроводжували тіла назад до Росії та повідомили, що не було ніякого документа, що підтверджує, що солдати був в Україні, а свідоцтва про смерть були заповнені, щоб припустити, що вони загинули в іншому місці ... Коли я розмовляю з хлопцями, які супроводжували ці труни цих контрактників, вони кажуть мені, що був відданий наказ в усній формі, не було ніяких документів ", - розповіла Полякова.

  Нагадаємо, біля міста Маріуполь з'явились російські танки. Також повідомлялось, що у Маріуполі розпочато підготовку до оборони від російської агресії.

  Раніше стало відомо, що місто Новоазовськ (Донецька область) біля Маріуполя захоплено російськими військовими.
  Попередній матеріал
  Apple та Samsung підготували випуск "розумних" годинників
  Наступний матеріал
  Путін закликав Україну припинити бойові дії на Донбасі
  Loading...