Фото mail.ru via obozrevatel.com

Біля кількох міст Донецької області зруйновані блокпости сепаратистів  Як повідомили у відомстві, сьогодні були знищені всі блокпости терористів на підступах до Красного Лиману, блокпост безпосередньо в межах міста Слов'янська - в районі комбікормового заводу, де проходив сьогодні швидкоплинний бій.

  Окрім того, знищений блокпост у районі Андріївки біля Краматорська.

  У МВС підкреслили, що втрат серед силовиків та мирного населення немає, втрати серед терористів встановлюються.

  Окремо варто відзначити нічний обстріл позицій українських силовиків у районі телевежі. Обстріл проводили бойовики, застосовуючи міномет. Було зроблено вісім пострілів із міномета, під прикриттям житлових будинків. У результаті перестрілки атака на телевежу не вдалася. Двоє бійців із нашого боку легко поранені (контузія і легкі осколкові поранення)“, - повідомили у прес-службі МВС.

  Нагадаємо, голова Адміністрації Президента Сергій Пашинський сьогодні заявив, що АТО у Слов’янську, Краматорську та Красному Лимані – на завершальному етапі. З його слів, під час спецоперації знищено чимало терористів.

  Операція у трьох містах, сказав Пашинський, відбувається за планом, і українські бойові підрозділи діють у межах поставлених завдань.
  Попередній матеріал
  Чільниця ЛугОДА запевняє: "референдум" на Луганщині провалився
  Наступний матеріал
  У Маріуполі поховали убитого міліціонера і розслідують розбійний напад