5.ua

Біля Іловайську затримано драматурга з Франції, який працював на "ДНР"

  Бійці з батальйону територіальної оборони "Донбас" затримали групу сепаратистів з 8 осіб, яка прямувала для підкріплення Іловайського угруповання терористів. Про це на своїй сторінці у Facebook 20 серпня повідомив радник глави МВС Антон Геращенко. 


  "Серед затриманих є  цікава людина - Юрченко Юрій Васильович. Юрій Юрченко (Париж) - драматург, актор, поет, лауреат міжнародних конкурсів, Президент театральної асоціації LES SAISONS RUSSES ("Російські сезони"), Франція. Юрченко працював перекладачем звернень і новин терористів на французьку мову; задля, як він каже, "прориву інформаційної блокади Новоросії в франкомовних країнах Євросоюзу", - написав Геращенко про затримання "ідейного" прихільника терористів.

  Юрченко був особисто знайомий з Павлом Губарєвим та прибув на Схід України за власними ідеологічними переконаннями.

  "Можна сказати, що ця заблудшая душа - такий собі співак ДНРовского тероризму.  Думаю, що насправді Юрій Юрченко, така ж заблудша і отруєна путінської пропагандою душа, як і тисячі інших росіян, які приїхалина Донбас рятувати його від міфічних і придуманих загроз", - впевнений Антон Геращенко, зазначивши, що на Сході такі люди стали самі причиною для цілком реальних загроз для мирних українців.
  Попередній матеріал
  Окупанти Криму заборонили кримським татарам проводити реквієм за жертвами депортації
  Наступний матеріал
  Екстреміст з "Оплоту" намагався отримати в Києві арсенал
  Loading...