infokava.com

Бійцям ДУК "Правий сектор" запропонували вступити в ЗСУ або Нацгвардію - Генштаб

  Батальйони ДУК "Правий сектор" з АТО ніхто не виселяє - їм запропонували вступити в ЗСУ або Нацгвардію і вони поки в роздумах.

  Про це повідомив в.о. речника Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов агентству "Інтерфакс-Україна".

  Він заявив, що представникам добровольчого батальйону ДУК "Правий сектор" у секторі "М" було запропоновано вступити до лав української армії, однак батальйон рішення ще не прийняв.

  "Була нарада в штабі сектора "М". Ніякі ультиматуми хлопцям-представникам добровольчих батальйонів не ставилися. Їм було запропоновано для систематизації та впорядкування діяльності всіх підрозділів, які виконують завдання в зоні АТО, або увійти до складу Національної гвардії України, або ж через районні військові комісаріати призватися до лав Збройних сил України", - заявив Селезньов.

  "Це процес взаємовигідний, оскільки наші силові структури отримують професійних, підготовлених мотивованих воїнів, які мають бойовий досвід і, власне, вони за Україну і за народ готові стояти до кінця. Силові структури в змозі забезпечити повний комплекс соціальних гарантій для цих військовослужбовців, забезпечити їх більш серйозними зразками озброєння", - додав він.

  Селезнев підкреслив, що рішення поки відкладено, "хлопці взяли паузу для того, щоб подумати".

  "Ситуація в динаміці, але ключова фраза - ніхто ніяких ультиматумів не ставив", - підкреслив він. Селезньов зазначив, що пропозиція виходила зі штабу сектора "М".

  Попередній матеріал
  Проукраїнський День Волі у Мінську: як це було
  Наступний матеріал
  СБУ затримала правоохоронця-зрадника

  "Правий сектор" відмовився від нардепа Берези

  Верховний суд РФ заборонив "Правий сектор" і УНА-УНСО

  Нові посади в Міноборони і Генштабі обійматимуть лише військовослужбовці, які пройшли випробування АТО – Порошенко

  До кінця квітня демобілізують понад 35 тис. бійців АТО - Генштаб