mil.gov.ua

Бійцям АТО, які захопили у бою ворожий танк, виплатили понад 55 тис. грн

  Артилеристам 128-ої окремої гірськопіхотної бригади за захоплення під час бою ворожого танка Т-72 виплачено понад 55 тис. грн.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  "Сьогодні, 18 березня, в пункті постійної дислокації військової частини артилеристам 128-ої окремої гірськопіхотної бригади оперативного командування "Північ" виплачено понад 55 тисяч гривень за захоплення під час бою ворожого танка Т-72 та безпосередню участь у бойових діях", - йдеться в повідомленні.

  Серед нагороджених - 8 військовослужбовців гаубичної самохідно-артилерійської батареї, від рядового-контрактника до старшого лейтенанта. Кожен з бійців отримав по 6 тис. 90 грн за захоплення ворожої техніки та по 1 тис. грн за безпосередню участь у бойових діях.

  "Цей подвиг відбувся в лютому 2015 року. Після виконання всіх процедур щодо підтвердження даного факту та віддання наказу командуванням військової частини було отримано кошти та виплачено військовослужбовцям заслужену грошову винагороду", - повідомили у відомстві.

  Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету міністрів України "Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій" на початку лютого наказом глави Міноборони було затверджено порядок та умови виплати винагород та механізм підтвердження виконання окремих завдань під час АТО.

  Попередній матеріал
  Страйк німецької авіакомпанії зачепив інтереси 80 тисяч пасажирів
  Наступний матеріал
  У США проходять виставки фотографій з українського військового госпіталю