Facebook / полк Дніпро-1

Бійці полку "Дніпро-1" збили російський безпілотник вартістю $6 млн

  Бійці полку спецпризначення "Дніпро-1" в рамках спільної операції з ЦСО Центром спеціальних операцій збили російський безпілотник.

  Про це інформує прес-служба полку "Дніпро-1".

  Безпілотний літальний апарат "Форпост" є одним з найдорожчих із усіх БПЛА, які використовує армія РФ – його вартість складає 6 000 000 умовних одиниць, зазначають у полку. Таких апаратів на балансі міністерства оборони Російської Федерації було лише одинадцять, але після вдалої роботи бійців полку "Дніпро-1" стало на один менше.

  Наразі безпілотник знаходиться у штабі АТЦ. З ним працюють спеціалісти у галузі БПЛА. Судячи з оприлюднених фото – пристрій виготовлений на "Уральському заводі цивільної авіації", а частина комплектуючих – наприклад направлена антена – закуплені в Ізраїлі.

  Російський "Форпост" було збито у районі Авдіївки, поблизу селища Водяне Донецької області. За всю історію року протистояння російській окупації Донбасу – це другий збитий бійцями "Дніпра" безпілотник.

  У полку нагадали, що серед функціональних особливостей БПЛА – не лише спостереження за позиціями супротивника, але можливість коригування артилерії та ведення обстрілу у режимі реального часу. Тож важко переоцінити заслугу розвідників з "Дніпро-1" які успішно реалізували дану операцію.

  Попередній матеріал
  Бойовики маскують велику кількість військової техніки на промислових підприємствах Донбасу, - волонтер
  Наступний матеріал
  Один з ГРУшників поїхав убивати українців, бо не міг виплатити кредит за машину – СБУ

  Бойовики маскують велику кількість військової техніки на промислових підприємствах Донбасу, - волонтер

  Сили АТО зранку вступили в бій з терористами у селі Катеринівка – Москаль

  За останній тиждень терористи застосовували БПЛА 82 рази – Держприкордонслужба

  Прикордонники зафіксували 12 російських безпілотників за добу