ipnews.in.ua

Бійці "Донбасу" закликали Президента повернути їх до Широкиного - звернення

  У добровольчому батальйоні спеціального призначення Нацгвардії "Донбас" наполягають на поверненні на залишені в ході ротації позиції в Широкиному на схід від Маріуполя з огляду на те, що незаконні збройні формування продовжують обстріли.

  Звернення опубліковане на офіційній сторінці батальйону у Facebook. "28.07.2015 батальйон "Донбас" покинув Широкине для проведення планової ротації. На зміну бійцям батальйону прийшли військовослужбовці морської піхоти ВМС ЗСУ... У зв'язку з високою ймовірністю загострення ситуації в районі Широкиного наполягаємо на віддання наказу про повернення підрозділів "Донбасу" після ротації (тобто 03-04.08.2015) на позиції в Широкине... Готові як змінити підрозділи морської піхоти, так і зайняти з ними спільні позиції", - йдеться у "зверненні Донбасу до Верховного головнокомандувача ЗСУ Петра Порошенка і до командуючого сектором "М".

  У зверненні, висловлюється впевненість, що з урахуванням досвіду Іловайська, Дебальцевого і Донецького аеропорту "прийняття рішення про відведення батальйону, що має півтора року бойового досвіду за межі Донецької області в умовах загострення ситуації помилково".

  У батальйоні відзначають, що термін ротації, згідно з наказами Федорова, визначений у 5 діб та закінчується у понеділок, 3 серпня. За цей час збільшилася кількість обстрілів з боку бойовиків, у тому числі з використанням забороненого Мінськими угодами озброєння. В результаті обстрілу Широкиного отримали поранення бійці підрозділів морської піхоти.

  Нагадаємо, 28 липня, сержант батальйону "Донбас" Євген Шевченко зазначив, що накази про ротацію під Широкиним віддаються дуже нелогічні.

  Попередній матеріал
  Уряд призначив тимчасового директора УЦОЯО замість Лікарчука
  Наступний матеріал
  На Харківщині стався розбійний напад на аптеку