бійці
5.ua

Бійці батальйону спецпризначення "Січ" вирушили зі столиці до зони АТО

  Бійці батальйону спецпризначення "Січ" вирушили зі столиці до зони АТО. У підрозділі, як досвідчені бійці, так і новобранці.

  Розподіл майбутніх обовязків уже є. Хтось охоронятиме звільнені міста у прифронтовій смузі, інші будуть на першій лінії оборони. Разом із близькими та рідними проводжала правоохоронців і знімальна группа "5 каналу". 

  Новобранці батальйону оберігатимуть спокій містян на звільнених територіях, а досвідчені вояки рушать на першу лінію оборони.

  "Ми одні з перших, хто зайшов у Піски, і будемо одні з крайніх, хто звідти виходитиме. В містах, які звільнені, яі українські теж дуже багато роботи, треба налагоджувати нормальну інфраструктуру, проводити роботу з місцевим населенням. Треба людям пояснювати, що України за них думає, і за них переживає", - сказав заступник командира батальйону "Січ" МВС з позивним "Хотабич".

  Провести хлопців на фронт прийшов бойовий товариш "айдарівець" Євген. У серпні він отримав поранення в Луганську, яке лікує й понині. Прагне одужати якнайшвидше, щоб повернутися на Схід, а поки радить хлопцям берегти себе і берегти побратимів, які поруч з тобою. І звичайно захащати Україну.

  Після молитви та виконання гімну - бійці рушають до автобусу. Наостанок фото та прощальні обійми із рідними.

  Варвара Плітус, Влад Каретник, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Києві попрощались з добровольцем батальйону "ОУН"
  Наступний матеріал
  Сили АТО відбили атаку бойовиків поблизу Трьохізбенки

  130 сумських правоохоронців вирушили на Донбас

  З Тернопільщини на Донбас вирушило 50 правоохоронців

  Бійці батальйону "Київщина" вирушили на Донбас

  Сотні бійців з Житомирщини вирушили охороняти звільнені від бойовиків території на Луганщині