Бійці АТО показали журналістам фронтове життя у бліндажах

  Життя у бліндажах продемонстрували журналістам учасники АТО на Сході. Бійці розповідають: після посилення атак з боку терористів та російських військовослужбовців години відпочинку проводять лише у підземних укриттях.


  На відкритому повітрі захисники тримають окреме спорядження та особисті речі. Кажуть – за час Антитерористичної операції багато солдатів загинули від обстрілів під час перебування у наметах. До того ж нагорі й перші морози не дозволяють зігрітися за кілька годин перепочинку між атаками. Натомість, під землею є усе необхідне – і пічка-буржуйка, і найпростіше освітлення.

  Один із воїнів розповів: "Ми знаходимося в наших спальних місцях, це наші бліндажі, тут ми спимо, живемо, тут зберігається наша зброя. Робилося взагалі – це був обичний окоп, його трошки углубили по мірі можливості, тому що тут камінь 50 сантиметрів. Йде грунт, далі піщаник, камінь – кирки гнуться, реально. Ломами, кирками видовбували, углублялися, піднімали, обшивали плити. Так, по-перше, безпечніше, по-друге – тепліше. Усе-таки опалити таку нору набагато краще і вона тримає тепло, ніж палатка, яка видуває моментально".

  Вартувати допомагає цуценя німецької вівчарки, яке подарували місцеві мешканці. А за створення бліндажів солдати окремо подякували волонтерам, які привезли електричний відбійний молоток.

  Попередній матеріал
  Міністри зовнішніх справ України і Німеччини обговорили ситуацію на Донбасі
  Наступний матеріал
  У жовтні промвиробництво України скоротилося на 16,3%