Бійці АТО показали, що залишилось від Широкиного після відступу окупантів

Напередодні російські окупанти після багатомісячних боїв за заволодіння Широкиним відступили із знищеного і безлюдного селища.

Напередодні у Спільному центрі контролю і координації припинення вогню під час щоденного брифінгу для представників Спостережної моніторингової місії ОБСЄ, російська сторона повідомила про рішення начебто непідконтрольних їм путінських найманців про виведення їхніх підрозділів з селища Широкине. Про це інформує штаб АТО. За інформацією російської сторони СЦКК, станом на 08.00 2 липня у Широкиному не залишилося жодного окупаційного підрозділу.

Представник ЗСУ генерал-майор Андрій Таран прокоментував цей крок так: "Цинізм ситуації полягає у тому, що напередодні чергових переговорів у Мінську бойовики демонстративно вирішили повернути українцям знищене і безлюдне Широкине, позиціонуючи це рішення, як дотримання Мінських угод".

Тепер селище – це нашпигована залізом смуга землі: житлові будинки знищені, комунальні комунікації зруйновані, повсюди лежать міни, які не розірвалися, та були протягом цього часу встановлені путінськими бойовиками, кажуть у штабі АТО. З півтори тисячі мешканців, які раніше проживали у селищі, сьогодні не залишилося нікого. Зараз потрібен тривалий час і багато ресурсів, щоб повернути знищене вщент селище до повноцінного життя.

Інформація щодо повного відходу бойовиків з Широкиного перевіряється, а тим часом українські бійці уже оприлюднили знімки залишених путінськими найманцями районів. Фото опубліковані на сторінках штабу АТО і полку "Азов" у Facebook.

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Китайський собаківник через два роки зрозумів, що замість собак виховує двох ведмежат
Наступний матеріал
Питання виборів на окупованому Донбасі: ЄС підтримав позицію Порошенка