Бійцю АТО потрібен дорогий штучний суглоб

  Українському військовому Русланові Карпецю потрібен штучний суглоб за кількадесят тисяч євро.

  Боєць був поранений ще в середині вересня неподалік Дебальцевого. Хлопцю відірвало руку і серйозно пошкодило ногу. Після того відбулося вже 14 операцій, і Руслан Карпець готується до ще кількох - вирішальних. Лікарі намагатимуться врятувати ногу бійцю. Однак є проблема - потрібен протез суглоба. Коштів, щоб його придбати, родина хлопця не має.

  Минулого року на початку грудня Руслан Карпець приїхав на Майдан. Брав участь у революції Гідності до останнього дня. Коли почалося протистояння на Сході, вирішив захищати Батьківщину. Служив на передовій в окремому гірсько-піхотному батальйоні. Після поранення отямився лише за три доби. Каже, що медики спочатку не вірили, що він виживе.

  Кілька днів тому хлопця перевели з вінницького шпиталю, в якому його півтора десятка разів оперували, до київського головного військового госпіталю. Тут його оглянули лікарі з Австрії. Кажуть, щоб врятувати ногу - необхідно ще кілька операцій.

  Як розповіла мати Руслана Оксана Карпець, хлопцеві потрібно видаляти головку стегна тазобедреного суглоба. Туди також портрібно ставити маленький протез. Є українські, які витримують - в залежності від того, як користуєшся - 7-10 років, а є закордонні, які можна використовувати протягом 35 років.

  Волонтери сподіваються, що зможуть назбирати для Руслана кошти саме на закордонний штучний суглоб. Він коштує десятки тисяч євро.

  Максим Волобоєв, Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Україна звертається до ООН, аби спинити агресію Росії
  Наступний матеріал
  Прикордонники фіксують порушення повітряного простору російськими "безпілотниками"
  Теги: