Фото з архіву segodnya.ua

Бійці "Донбасу" заблокують постачання вантажів з України до окупованої бойовиками частини Донбасу

  Бійці спецбатальйону "Донбас" облаштують пересувні блокпости, які будуть мати на меті припинення постачання вантажів з України до територій Донбасу, окупованих російськими бойовиками.

  Про це комбат "Донбасу" народний депутат Семен Семенченко повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook ввечері 14 грудня.

  Метою є тиск на бойовиків та їх ймовірних покровителів аби звільнити всіх полонених, які до цього часу знаходяться на контрольованій російськими терористами частині Донбасу.

  "Три місяці після Іловайська наші хлопці в полоні. Терористи плювати хотіли на державу Україна. Жодне з положень Мінських угод не виконано. Всі обміни заблоковані терористами.  … Батальйон "Донбас" із завтрашнього дня розширює зону вилову "незаконних вантажів" та вводить мобільні блокпости. Підтримуємо ініціативу наших побратимів  з полку "Дніпро" відносно блокування доступу численних  колон з вантажівок (які їдуть – Ред.)  до Донецької області. Пити, курити  і їздити на авто будете після виконання своїх обіцянок по полоненим, панове терористи!", - написав Семенченко.

  Як відомо, Президент Порошенко доручив СБУ та МЗС сприяти звільненню полонених від утримання у бойовиків і на території РФ  до 7 січня.

  Попередній матеріал
  На український Схід везуть гуманітарну допомогу з Польщі
  Наступний матеріал
  Лауреати Нобелівської премії миру вважають події на Донбасі "загрозою"

  Російські терористи досі утримують більше 400 заручників - Семенченко

  Семенченко заявляє, що під Іловайськом загинуло понад 1 тис. людей

  Семенченко пропонує концепцію територіальної оборони Україніи

  Конфлікт на Донбасі продемонстрував неефективність Радбезу ООН - Порошенко