Базу даних українських активістів продали сепаратистам - КВУ

  В Одесі сепаратистам продали дані людей, які виступали за єдність України.


  Через це місто опинилося на порозі терору – заявив голова Одеської обласної організації Комітету виборців України Анатолій Бойко.

  Бази даних людей, які зверталися до лікарень по медичну допомогу, проросійським бойовикам продали міліціонери або лікарі.

  Тепер у соціальних мережах прихильники агресора закликають іти мститися за тих, хто згорів в Будинку профспілок в Одесі 2 травня, із вказуванням конкретних адрес і прізвищ. МВС ніяких реальних і ефективних кроків, аби цьому протидіяти, не робить.

  Нагадаємо, 2 травня, в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко.

  Забарикадувавшись у Будинку профспілок, сепаратисти почали стріляли та кидали з вікон коктейлі Молотова по українських активістах. Внаслідок сутичок у Будинку сталася пожежа.

  За останніми даними, під час сутичок в Одесі 46 людей загинули, понад двісті - поранені. Між тим, голова Одеської ОДА Валентин Немировський заявив, що цих жертв можна було б уникнути, якби не бездіяльність міліції.
  Попередній матеріал
  Відома російська телеведуча вибачилась перед українцями за Росію
  Наступний матеріал
  Олланд: президентські вибори в Україні мають відбутися, ніщо не може цьому перешкодити