5.ua

Батальйон "Шахтарськ" склав присягу та вирушає на Схід

  Присягу на вірність українському народові склали добровольці батальйону "Шахтарськ". Більше 150-ти бійців біля Дніпропетровської облдержадміністрації запевняли у вірності батьківщині. Більшість із них – мешканці Донеччини та Луганщини.


  Лікарі, вчителі, водії одягають військову форму, балаклави, беруть до рук зброю. Більшість із них протягом двох місяців тренувалися на військових базах. Віднині нестимуть варту у міліцейському батальйоні "Шахтарськ".

  Командир батальйону каже – бійці уже місяць хочуть на фронт, однак підрозділ треба належно оформити та легалізувати. Починався ж він із партизанських загонів по 20-30 чоловік, які воювали самі по собі із своєю зброєю.

  Їхні обличчя тепер закривають балаклави. Розкривати себе добровольці не хочуть, щоб не наражати на небезпеку своїх рідних. Режим секретності підтримують і присутні на церемонії чиновники. Заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов натякнув, що до батальйону просились і громадяни Росії та Білорусі, однак, чи прийняли їх – наразі секрет. Відомо тільки, що серед бійців батальйону – п’ятеро дівчат.

  Звичайних містян вигляд людей у формі змушує зупинитися. Дізнавшись, хто ці чоловіки та жінки, дніпропетровці намагаються підтримати добровольців бодай словом.

  Вже із середи бійці батальйону "Шахтарськ" боронитимуть Схід України від терористів.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Українські військові знищили дві системи "Град" бойовиків
  Наступний матеріал
  В Індонезії проходять президентські вибори
  Loading...