5.ua

Батальйон "Шахтарськ", сформований з мешканців Донбасу, вирушає у зону дій АТО

  Бійці батальйону територіальної самооборони "Шахтарськ" прийняли присягу і вже 9 липня вирушать з Дніпропетровської області до зони проведення антитерористичної операції (АТО) на сході України.
  Про це повідомляє прес-служба МВС України.

  Згідно з повідомленням, це вже п'ятий сформований на Дніпропетровщині батальйон міліції спеціального призначення. Велика частина особового складу - жителі Донецької та Луганської областей, серед них вчителі, водії, шахтарі, медичні працівники, інші громадяни (загалом мешкканців Донеччини Луганщини у складі підрозділу 96%). А також бажання боротися з проросійськими терористами на Донбасі висловили також п'ять дівчат.

  "Щоб вступити до лав новоствореного батальйону, добровольці більше місяця тренувалися і набували навички ведення бою. У зоні АТО в їх обов'язки входитиме роззброєння сепаратистів, охорона громадського порядку та підтримання законності в містах і на блокпостах", - зазначили у МВС.

  З прийняттям Присяги добровольців привітав радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Він зазначив, що хлопці "йдуть на Схід не вмирати, а дати відсіч терористам і здобути перемогу, захистити мир і спокій у будинках своїх друзів".

  Раніше повідомлялось, що СБУ затримала кур’єра, який перевозив значну суму для фінансування терористів на Сході.
  Попередній матеріал
  У Слов'янську та Краматорську відновлено роботу прокуратури
  Наступний матеріал
  Комбат Семенченко закликав мешканців Донбасу спільно працювати для нової країни
  Loading...