5.ua

Батальйон "Донбас" самостійно вийшов із оточення під Карлівкою, йому ніхто не допоміг - Тимчук

  Батальйон "Донбас" самостійно вийшов із оточення терористів під Карлівкою, що на Донеччині, повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  Як повідомляє  Тимчук, ані з боку сил антитерористичної операції, ані від інших формувань бійцям не допомогли.

  За його даними, батальон потрапив в організовану засідку. Звернення командування до керівництва АТО результату не дали. Там пообіцяли надіслати на підмогу бронетехніку і авіацію, проте цього не зробили. Тимчук також наголосив, що про події поблизу Карлівки повідомили керівництво майже усіх силових структур, які беруть участь в антитерористичній операції, однак безрезультатно. Тим часом, є інформація про те, що один із підрозділів Збройних сил отримав команду допомогти батальйону "Донбас", однак цей наказ  з невідомих причин не виконали. Зрештою, як повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень, батальйон самостійно вів бій, який тривав 4,5 години. Є загиблі з обох сторін.

   Бійці заявили про 15 убитих терористів. Сам батальон, за повідомленнями МОЗу, втратив п’ять людей убитими і сім – пораненими.
  Попередній матеріал
  Посол США: проведення президентських виборів – найкраща відповідь Росії
  Наступний матеріал
  Пентагон: російські війська почали рух біля українського кордону