5.ua

Батальйон "Донбас" підняв прапор над Іловайськом, триває зачистка міста від терористів

  Ударні частини батальйону територіальної оборони "Донбас"  протягом 18 серпня знищили блокпости терористів у Іловайську (Донецька область) та увійшли в місто з декількох напрямів.


  Про це на своїй сторінці у Facebook написав комбат Семен Семенченко.

   "До 19:00 взяли під контроль східну частину міста. Судячи з відчайдушного драпу з міста прихильників "російського світу", робити обхвати і рейди ми вже навчилися. На ніч закріпилися прямо в місті, було організовано харчування та психологічну допомогу жителям, які перебувають в підвалах адміністративних будівель, бомбосховищах", - повідомив Семенченко.

  "Щоб закріпити успіх, було прийнято рішення не бути вночі статичною мішенню і організувати нічну зачістку. За ніч було знищено три блокпости і чотири вогневі точки супротивника. Не допоміг сепаратистам навіть обстріл "градами" (по позиціях "Донбасу" – Ред.)  в самому місті, який провели терористи прямо з території Донецька",- повідомляє комбат.

  Застосування проти "Донбасу" потужних систем залпового вогню підтверджено також на офіційній сторінці батальйону "Донбас".

  "Проти українських військових, під час штурму були використані "гради", "урагани", бронетехніка. Завдяки відпрацьованим маневрам, групам батальйону "Донбас", які заходили до міста з десяти різних напрямків, вдалося прорватися до центру міста. Саме тут уже майорить синьо-жовтий прапор Української держави. 
  Станом на цей час, локальні бої (у місті Іловайськ – Ред.) все ще тривають і місто не є повністю підконтрольним українським силовикам, але це - питання часу. У батальйоні "Донбас" втрати відсутні", - зазначено у повідомленні прес-представника батальйону.

  Раніше повідомлялось, що військові сил антитерористичної операції (АТО) увійшли в Луганськ і проводять очищення цього міста на Сході від бойовиків. 

  Нагадаємо , деякі  європейські країни відмовили Україні у військовій допомозі, аби протистояти російський агресії.
  Попередній матеріал
  Європейський суд розглядає справи з окупації Криму Росією
  Наступний матеріал
  Шестеро людей загинуло в ДТП на Тернопільщині
  Loading...