бойовики
5.ua

"Багато бойовиків готові скласти зброю та перейти на територію, підконтрольну Україні" - СБУ

  У незаконних воєнізованих формуваннях багато бойовиків, які хотіли б скласти зброю й перейти на підконтрольну Україні територію, і шукають спосіб це зробити.

  Про таке розповіли співробітникам СБУ двоє бойовиків так званої "ЛНР", повідомляє офіційний сайт Служби безпеки України.

  Ці "перебіжчики", які втекли від своїх ватажків та шукали захисту на українській території, здалися військовим на блокпосту неподалік м. Золоте Луганської області.

  "У ході перевірки оперативники СБУ встановили, що в обох втікачів, як і у багатьох інших бойовиків так званої "Армії Південного Сходу", кримінальне минуле. 26-річний мешканець м. Брянки двічі відбував покарання за крадіжки. 40-річний житель Свердловська Луганської області відсидів 11 років за умисне вбивство", - йдеться у повідомленні.

  За даними прес-служби, старший з бойовиків зізнався, що пройшов спеціальну підготовку у російських інструкторів у російському місті Єйськ. Кадрові офіцери армії РФ вчили поводитись зі складною військовою технікою, після чого за 10 днів він отримав спеціальність оператора-командира зенітно-ракетного комплексу "Стріла-10М". Такі протиповітряні комплекси постачалися терористам з території Російської Федерації.

  Терорист також розповів про факти побиття та приниження з боку ватажків незаконних воєнізованих формувань. У покарання за якусь провину "п’яні солдати та командири" били його півтори доби, потім ще стільки ж тримали за гратами.

  "Тим, хто ще не наважився залишити лави бойовиків, СБУ нагадує, що згідно зі ст. 258-3 Кримінального кодексу України, особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, якщо в її діях немає складу іншого злочину, звільняється від кримінальної відповідальності", - зазначає прес-служба. 

  Нагадаємо, що нещодавно двоє бойовиків попросилися жити на підконтрольній українській владі території, бо терористи їх били.

  Попередній матеріал
  Більшість столичних газових автозаправок є небезпечними - висновки робочої групи
  Наступний матеріал
  Аеророзвідка полку "Дніпро-1" виявила скупчення російської бронетехніки на лінії розмежування

  Двоє бойовиків попросилися жити на підконтрольній українській владі території, бо терористи їх били

  Бойовики намагаються потрапити в тил українських військ – Тимчук

  Прикордонники зупинили прорив диверсантів на підконтрольну українській владі територію

  Бойовики "ЛНР" примусово роззброюють непідконтрольних "казаків" - АТО