фото 0629

Аваков звітує про операцію в Маріуполі: 20 терористів убито, 4 полонено

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebookпідбив перші підсумки сьогоднішнього бою у Маріуполі.


  За його даними, групою терористів близько 60 осіб, озброєних автоматичною зброєю, була здійснена атака на міськвідділ міліції. Була вчинена спроба захоплення будівлі – без всяких попередніх вимог. У будівлі відбувся бій, який з підходом підкріплення з частин Збройних сил, спецпідрозділів МВС "Омега" та "Азов", і Нацгвардії перетворився на повномасштабне бойове зіткнення. В результаті бою значна частина угруповання терористів була знищена.

  У підсумку, каже Аваков, близько 20 терористів були знищено, ще 4 здались в полон. Значна частина нападників, покидавши зброю, розбіглась по житлових кварталах міста.

  Попередні втрати української сторони – один убитий та 5 поранених. Уточнюються втрати в складі підрозділів Збройних сил.

  Закінчив своє повідомлення міністр дуже емоційно. "Мерзоти наймані, коли ж ви заспокоїтеся і насититеся кров'ю?" – питає він.

  Позиція по відношенню до терористів зі зброєю буде незмінна і одна - вогонь на поразку.

  Надалі він попередив: підрозділи АТО отримали підкріплення, перекинуті з інших регіонів. "Тим, хто прийшов зі зброєю і стріляє, хто захоплює заручників, катує їх, грабує людей, прикриваючись різними гаслами – відповідь української держави буде тільки одна – знищення", – обіцяє посадовець.
  Попередній матеріал
  В Нігерії внаслідок підриву моста загинули 30 людей
  Наступний матеріал
  ЄС додасть до списку санкцій проти Росії 15 людей та п‘ять кримських компаній - дипломати