Фото mvs.gov.ua

Режим антитерористичної операції в трьох областях не знято - МВС

  Режим антитерористичної операції в Харківській, Донецькій та Луганській областях ще не знято, проте вирішення ситуації можливе в найближчі 48 годин, і воно передбачає як політичні кроки, так і силову відповідь.

  Про це в середу напередодні засідання уряду заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє УНІАН.

  ”В усіх трьох областях режим антитерористичної операції не знято. І будуть застосовані всі необхідні заходи. Але є два варіанти: політичний — переговори й силовий”, - сказав Аваков.

  При цьому, за його словами, вирішення ситуації можливе в найближчі 48 годин.

  Аваков нагадав, що в ніч на середу, 9 квітня, з будівлі Луганського СБУ було звільнено 51 особу. "Хоч чітко сказати, що на 51 особу стало менше – теж не вся правда, тому що декілька осіб зайшли", - сказав Аваков і додав, що звільнені заручники - це не працівники СБУ. "Люди, які вийшли з Луганського СБУ, – це не працівники СБУ. Я розповім як у Харкові було: стоїть група активних товаришів, а поряд - роззяви, журналісти, яким вдома не сидиться, і вони прийшли подивитися. Потім вони вирішили піти додому, але у них вже не вийшло. Тут схожа ситуація", - зазначив міністр.

  Разом з тим, він ще раз підкреслив, що вирішення питання лежить сьогодні в політичній площині і в силовій. "Обидва варіанти гідні. Мабуть, буде варіант сприйнятий інший – який знаходиться, як завжди, посередині. Для тих, хто сприймає діалог, - буде політичне рішення, для маргиналів, для яких важливий конфлікт, - вони одержать силову відповідь", - підкреслив міністр.

  Попередній матеріал
  Парламент спробує прийняти низку антикорупційних законів
  Наступний матеріал
  В санкційний список ЄС потрапило практично все вище керівництво Росії - Ъ