5.ua

АТО забрала життя п’яти її учасників - Крутов

  АТО забрала життя п’яти її учасників. Як передає УНІАН, про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив перший заступник голови СБУ, керівник антитерористичної операції Василь Крутов.


  “На жаль, ми маємо п'ятеро вбитих і 12 поранених з боку сил АТО. На жаль, лише вчора ми отримали чотирьох вбитих”, - сказав він.

  Відповідаючи на запитання, які втрати зазнали терористи, Крутов сказав: “Говорити про конкретну кількість загиблих з боку супротивника дуже складно, оскільки відбуваються вогневі контакти. Але, за нашою інформацією, яку отримали, їхня кількість достатньо велика”, - сказав він.

  У середині квітня російські озброєні бойовики захопили адміністративні будівлі у ряді міст Донецької області, а також у Луганську. Бойовики викрадають, катують і вбивають людей, захоплюють заручників.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військовіпочалиповномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські силиоточилимісто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова,діючив межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних силпрацюютьпрофесійні військові, які мають спеціальну підготовку.
  Попередній матеріал
  Лідери МЗС країн ЄС привітали звільнення військових експертів ОБСЄ
  Наступний матеріал
  У першій міській лікарні Одеси наразі перебуває 28 постраждалих у сутичках
  Теги: